20 پروژه شگفت انگیز نجاری برای مبتدیان با تجربه و نوپا ( قسمت اول )

20 پروژه شگفت انگیز نجاری برای مبتدیان با تجربه و نوپا ( قسمت اول )

20 پروژه شگفت انگیز نجاری برای مبتدیان با تجربه و نوپا ( قسمت اول )

  • 27 آبان 1397

چوبکاری مهارت است که به شما اجازه می دهد تا بر روی پروژه های چوبی مختلف مانند درب ها و جداول کار کنید. به ویژه، این یکی از آن مهارتهایی است که شما با آن متولد نمی شوید، اما می توانید با تمرین یاد بگیرید. هر کسی که به اندازه کافی پرشور است، می تواند به راحتی چوبکاری را بیاموزد. باور کن من دارم.

با یادگیری هنر نجاری، می توانید برخی از موارد شگفت انگیز چوبی را که شما همیشه می خواهید در منزل یا دفتر خود داشته باشید را ایجاد کنید، اما به دلیل قیمت های بالا هرگز نمی توانید خرید کنید.

برای شروع به شما، ما در اینجا به اشتراک گذاری 20 پروژه های چوبی نجاری و ایده هایی که شما کاملا دوست خواهید داشت. این پروژه ها برای کارکنان نوپا و با تجربه بسیار مناسب است.

سازنده دفتر چوبی 3 طبقه

چه کسی نمی خواهد یک برگزار کننده چوبی بسیار جذاب و دستی داشته باشد که نه تنها زیبا به نظر می رسد، بلکه می تواند تمام موارد موردنیاز دفتر مینی دفتر شما را به درستی ذخیره کند؟ تصویر زیر را ببینید. من مطمئن هستم که شما این را دوست خواهید داشت. من خودم خودم را ساختم چون فقط نمیتوانم در داشتن دفترچه ی خودم مقاومت کنم. این به راحتی تمام سازماندهی های مورد نیاز خود را از جمله قلم، مداد، نشانگر، نوت بوک های کوچک و غیره به راحتی ذخیره می کند. شما می توانید آن را خودتان ببینید.
ساخت دفتر میز اداری چوبی یک کار آسان برای یک آشپزکار حرفه ای است، اما برای افراد عادی مثل شما و من خیلی اهمیتی ندارد. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید این کار را انجام دهید. دو سال پیش تقریبا هیچ تجربه کار در زمینه چوبکاری نداشتم، اما در حال حاضر اکثر خانه های من و اقلام اداری چوبی خودم را به خود اختصاص می دهم. این موجب صرفه جویی در مقدار زیادی پول می شود. وقتی این را می گویم، به من ایمان بیاورید؛ شما همچنین می توانید با استفاده از تمرینات کمی و برخی از تجربه در زمینه نجاری چوب های فوق العاده چوب را مدیریت کنید.

در این ویدئو میتوانید مراحل ساخت یک میز چوبی را ببینید

دارنده تلفن همراه

یکی دیگر از اقلام چوبی که من عاشق آن است یک دارنده تلفن همراه زیبا است. شما می توانید یکی را در تصویر زیر ببینید. این چیزها نه تنها زیبا هستند، بلکه می توانند به آسانی هر نوع تلفن همراه را نگه داشته و ایمنی مناسب را تامین کنند. یکی دیگر از چیزهای شگفت انگیز این است که آنها را می توان در بسیاری از اشکال و اندازه ساخته شده، و چگونه شما به آن نیاز دارید. شما می توانید نمونه های بیشتری را در منبع زیر ببینید

اینها ممکن است کوچک باشند اما ساختن یکی از آن آسان نیست. طول می کشد دانش و مهارت های جدی در زمینه نجاری و مهارت ساخت یک صندلی چوبی زیبا برای موبایل. وقتی اولین بار یک نفر را دیدم، نمیتوانستم فکرش را به خرید کنم. اما زمانی که قیمتم را دیدم، مجبور شدم دوباره فکر کنم. همچنین، یک عاشق چوب مانند من تنها با یک قطعه محصور نمی شود و من مایل به صرف بیش از یک نیستم. بنابراین من تصمیم گرفتم خودم را بسازم. بله، انجام برخی کارها انجام شد، اما نتیجه نهایی رضایت بخش بود. خوشبختانه، این آموزش بسیار جذاب آنلاین را پیدا کردم که به من کمک کرد اولین دارنده تلفن همراه خود را ساختم.

مجموعه چرخش قایق چوبی

من به تازگی در این مجموعه نوسان چوبی زیبا، که در قالب یک قایق ساخته شده بود، آمد. خنک، این نیست؟ اولین نگاه به اندازه کافی برای من بود که آن را دوست داشتم. اگرچه من هنوز خودم را امتحان ساختم، قطعا به این موضوع خواهم رفت. بعدها متوجه شدم که می توانید یک گهواره کودک با ایده ی مشابه ایجاد کنید. پس از همه، چه چیزی می تواند آرام تر از مسابقه منفجر شدن یک قایق باشد؟ این مجموعه نوسان قطعا کمک خواهد کرد که کودک شما خواب راحت تر داشته باشد.
شما همچنین می توانید برای سالمندان یکی را انتخاب کنید و آن را در باغ یا تراس خود و یا در هر جای خانه قرار دهید. سالمندان می توانند از آن برای استراحت استفاده کنند و بچه ها می توانند از آن برای بازی یا خواب استفاده کنند. اگر چه این یک قطعه بسیار زیبا از چوب است، اما این آسان نیست. تنها کسی که با مهارت نجاری خوب می تواند این مجموعه نوسان فکر کند. همچنین، من نتوانستم یک آموزش خوب پیدا کنم که نشان دهنده روند ساخت یک مجموعه نوسان قهوه ای چوبی است. بیشترین احتمالا من وقتی میخوابم می نویسم یکی می نویسد. اما اگر واقعا می خواهید این نوسان درست مثل این باشد، من پیشنهاد می کنم که یک کارمند خوب چوب را استخدام کنید که بتواند چیزی شبیه سازی کند. یا فقط جستجو در اینترنت و شاید شما به اندازه کافی خوش شانس برای پیدا کردن یک آموزش برای این. موفق باشید هر دو راه.

انتقال گرافیک به چوب (چوب هنر)

آیا شما همیشه می خواهید اقلام چوبی خانه خود را به طرح گرافیکی زیبا؟ شما می توانید طرح های گرافیکی دیواری را در اینترنت خریداری کنید. شما حتی می توانید موردی از طراح چوبی را خریداری کنید، اما ممکن است آن چیزی نیست که بخواهید. لینک منبع را باز کنید تا نمونه ای از هنرهای گرافیکی چوبی ببینید.
ساخت یک هنرمند یا طرح بر روی یک قطعه چوبی یک کار خسته کننده است و نیاز به مهارت های هنری خوب دارد. اما یک راه بسیار ساده تر برای حک کردن یک هنر زیبا بر روی هر سطح چوب وجود دارد. برای این، شما به تصویر یا گرافیکی که می خواهید انتقال دهید، یک قطعه چوب، کاغذ فریزر، و غیره نیاز دارید. من خودم چندین طرح را ساختم. در منبع زیر میتوانید یک راهنمای گام به گام برای انتقال یک تصویر گرافیکی به چوب پیدا کنید.
شما می توانید گرافیک را بر روی هر قطعه چوبی انتخابی خود، از جمله یک قاب، بالای میز و غیره، انتقال دهید. سطح باید برای کاغذ گرافیکی پاک و بزرگ باشد. من همچنین در اینجا یک آموزش ویدئویی به اشتراک می گذارم که جزئیات روند انتقال گرافیک به یک سطح چوبی را با استفاده از یک کاغذ فریزر توضیح می دهد. فقط مواردی را که نیاز دارید جمع آوری کنید و این ویدیو را دنبال کنید تا طرح های مورد علاقه خود را بر روی اقلام چوب مورد علاقه خود بچرخانید.